Tűzcsillagként érkezik az álompár legújabb duettje

2021. 02. 05.

Szenvedéllyel teli, igazi lobbanékony kollaboráció született a Sztárban sztár leszek! dobogósainak, és nem mellesleg szerelmespárjának legújabb együttműködéséből. Megérkezett a „TŰZ”!

Vérpezsdítő újdonsággal jelentkezik Békefi Viki és YA OU. A páros legújabb dalában minden megvan, ami egy szerelemben: érzelmek, romantika és nem utolsó sorban TŰZ.

„Nagyon örültünk neki, hogy ezúttal egy szenvedélyesebb oldalunkat mutathatjuk meg. Amióta együtt vagyunk minden dalunkból és feldolgozásunkból, vagy a különböző platformokon közzétett videóinkból azt láthatták az emberek, hogy mennyire kedvesen szeretjük egymást. Persze főként ilyenek vagyunk de azért ott lapul bennünk a fűtött, tüzes romantika, amit az új duettünkben meg is mutatunk”- mesélte YA OU.

Vikiék már rutinosan állnak a mikrofon és a kamera előtt, hiszen rajongóikat rendszeresen örvendeztetik meg különböző mashupokkal. A „TŰZ” ezúttal Kellner Dénes által született meg, akinek a zenében Oberritter Dóra, vagyis Calidora volt segítségére. Az elragadó zenéhez egy különleges klip is készült, amiben a szerelmespár egy érzelemtől fűtött táncot lejt.

A videóhoz Koller Niki és Kovács Ricsi készített koreográfiát, ami tökéletesen illeszkedik a dal hangulatához; az összhatást pedig az egyedi és stílusos ruhák és kiegészítők teszik teljessé Kiss Márknak köszönhetően”- osztotta meg YA OU. „Nagyon izgalmas volt a forgatás, hiszen a táncos és a padlás jeleneteket is fűtetlen helyszíneken forgattuk -2 fokban,  ahol igazán nagy szükség volt a belső tűzre”- tette hozzá mosolyogva az énekes.

A szerelmespár decemberben mutatta be első közös szerzeményét, az „Egész évben ölelnélek” egy könnyed, humorral és nem mellesleg csupa szeretettel teli karácsonyi dal volt, és sikerének köszönhetően a magyar rádiós slágerlisták top 15-ös mezőnyébe került.

 

A két előadó 2019-ben a Sztárban sztár leszek! című produkcióban szórakoztatta hétről hétre a nézőket, míg végül Viki egyenesen az első, Ya Ou pedig a második helyig menetelt a versenyben. Az énekesnő szeptemberben mutatta be első kiadványát „Cupido” címmel, Ya Ou pedig több zenével is jelentkezett, köztük a Pribelszki Norbival közös „Találkoznánk”-kal, ami jelenleg is a rádiók repertoárjának egyik kedvence lett. 

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 02. 09.
Cserepes Károly remix-sorozatának hetedik lemeze, a "The Beginning of the Beginning" felkerült a Transglobal World Music Chart nemzetközi toplista rangos 14. helyére.
2025. 06. 16.
"Amíg élek" címmel új nagylemezt adott ki a "Chalga". A folk-pop-rock zenekar a korábbi albumokhoz képest ezúttal sokkal inkább nyúlt a pop tárházához, ugyanakkor mind zeneileg,
2025. 06. 14.
Kishegyes | 2025. június 26-29 összművészeti fesztivál Vajdaság szívében. Mottó: „A fele sem tréfa”
2025. 06. 05.
Selmeci Basstard Péter rejtőzködő zeneszerző, multihangszeres és a Nicotine Stúdió tulajdonosa, a Marlboro Man egykori tagja 2019-ben készítette elektronikus zenei szólóalbumát ElektrikFish: Transpace címmel...
2025. 06. 03.
Egy felejthetetlen „ByeAlex és a Slepp" koncert került megrendezésre 2025. január 8-án és január 9-én a budapesti Erkel Színházban, ahol Alexéket egy teljes szimfonikus zenekar kísérte, Werner Gábor karmester vezénylésével,
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink