Majka, Curtis, BLR feat. Pápai Joci: Nekem ez jár

2013. 04. 02.

Azóta kipróbálta magát mind tévés, mind rádiós műsorvezetőként, de úgy tűnik, legjobban a rappelés jött be neki.
Majka és Curtis a „Bomba vagy baby” című dal kapcsán ismerkedtek meg egymással, majd hamar kiderült, hogy a közös munka remekül megy, így nem volt kérdés, hogy a Belehalok című album további részein is együtt dolgozzanak majd. Itt kapcsolódott be Curtis cimborája, BLR is a munkába, aki először csak az alapokat csinálta meg a lemezhez, de a „Belehalokban” vállalt szövegelés után bebizonyosodott, hogy MC-nek is tehetséges. A lemez produceri munkálatait Schrank Doma végezte, és egy-egy dalban Gáspár Laci és Dér Heni is szerepet vállaltak, mint vendégművészek. Közel egy évvel a „Belehalok” sikere után most egy új dallal hódít a raptrió.
A fiúk ezúttal bevették a buliba Pápai Jocit is, aki feszültséggel teli előadásmódjával igazán izgalmassá teszi a dal végét. A közönség körében eddig osztatlan sikert aratott a „Nekem ez jár”, hiszen már a megjelenést követő első három napban több mint félmilliós nézettségre tett szert az interneten videóklipjük.
 

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 04. 20.
"Különleges tehetség kell ahhoz, hogy valaki így tovább tudja vinni a zene ősi, szakrális lélekgyógyító minőségét." Szabó János lemezkritikája.
2025. 09. 04.
Már lehet nevezni a Klipszemlére, mobillal készített klipet is. Alkotók előre! Siessetek, a nevezési határidő: 2025.09.12. 24:00 // Mobilklippel 2025.09.21.
2025. 08. 26.
Szeptember 6-án kilencedik alkalommal rendezik meg az Independent Label Fair-t (ILF), a hazai független lemezkiadók vásárát, amelyen idén minden eddiginél nagyobb, rekordszámú, 60 kiadó várja a látogatókat.
2025. 08. 26.
Augusztus 27-e és 30-a között ismét várja a közönséget Szegeden a hazai nyár fesztiválszezon nagyszabású záróbulija, a Coca Cola SZIN Fesztivál! Több mint 200 program várja a látogatókat a szegedi Tisza-parton.
2025. 08. 20.
FILO legújabb dala a "Mégegyszer" keserédesen szól az elengedésről és egyben finoman egyensúlyoz a nosztalgikus nyári hangulat és a belső hiányérzet határán.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink