XIV. VÉ-Fesztivál, Vásárosfaluban

2011. 08. 14.
"2011. augusztus 26-27-én ismét dübörög a VÉ-Fesztivál, a Győr-Moson-Sopron megyei falucskában, Vásárosfaluban. Immáron XIV. alkalommal megrendezett zenei és kulturális fesztivál első napján (pénteken) a zenekaroké lesz a főszerep. Szombaton egész nap falunapi mulatságok, bográcsban főtt és kemencében sült finomságok, Rábaközi táncok, folklór műsorok, és rábaközi vásár várja a látogatókat, akik ismét megtekinthetik a Kajárpéci Vízi revü Társulat egy újabb gyöngyszemét, és Felméri Péter humorbonbonját. A rendezvény mint minden évben most is INGYENES!
 
További programok és infó:
MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 07. 29.
A YouTube továbbra is a legfontosabb, legátfogóbb lehetőségeket nyújtó platform. Most egy olyan funkció került bevezetésre, amellyel a nézők a még nem befutott előadókat segíthetik.
2026. 07. 31.
Napjainkban dalszövegírással és zenekészítéssel foglalkozik főállásban. Csabi számára minden dal egy történet, amelyben az érzéseit, az élettapasztalatait és a gondolatait szeretné átadni a hallgatóknak.
2026. 07. 28.
Christian Eigner Berlinben is a 101 Hanggal lép színpadra. A tavalyi, teltházas MVM Dome-koncert után Christian Eigner, a Depeche Mode legendás dobosa ismét igent mondott a 101 Hang felkérésére.
2026. 07. 28.
Fergeteges koncerteknek és egy véget nem érő retro disco estének lehetnek szem és fültanúi mindazok, akik ellátogatnak augusztus 1-jén Balatonszárszóra, a Party Fészek nevű helyre
2026. 07. 27.
zzlotss egy több évtizedes múlttal rendelkező underground zenei producer és sokoldalú alkotó. Zenéjében az élő hangszeres játék – főként a gitár és a billentyű – mesterien ötvöződik a modern stúdiótechnikával és az aprólékos hangmérnöki munkával.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink