Visszatér a Zöld Pardonba Jamie Winchester

2013. 08. 07.

Elfoglaltságai miatt augusztusban ismét Budapesten tartózkodik a népszerű ír származású zenész, Jamie Winchester. Így aki lemaradt tavaszi Zöld Pardonos koncertjéről, keresve sem találhat jobb alkalmat augusztus 10-e estéjénél, hogy a szabad ég alatt hallgathassa meg az énekes dalait.

Legutóbb májusban lépett fel zenekarával Budapesten a tavaly óta ismét Írországban élő Jamie Winchester, mégpedig a Zöld Pardon színpadán. Az a koncert többek közt azért is ígérkezett különlegesnek, mert Jamie tavasszal még, mint az egyetlen szabadtéri, teljes zenekaros, fővárosi koncertjét harangozta be és invitálta meg rá rajongóit. Ám az énekes akkor még nem sejthette, hogy pár hónappal később úgy alakul, hogy augusztusban ismét kis hazánkban tölt majd néhány hetet.

- Bár nem terveztem, hogy fellépek még a nyár folyamán Budapesten, de az élet közbeszólt. Augusztus közepén ugyanis egy nagyon kedves és megtisztelő felkérésnek fogok eleget tenni. Ennek köszönhetően úgy alakult, hogy az utolsó nyári hónapot újra Magyarországon töltöm. Így pedig egy újabb lehetőség nyílt arra, hogy ismét egy jó hangulatú, szabadtéri bulit csináljunk a Zöld Pardonban. A zenekarommal előveszünk majd pár rég nem hallott dalt is, de hogy pontosan melyikeket, az egyelőre maradjon meglepetés. Augusztus 10-én, este 20 órától a ZP-ben úgyis mindenre fény derül - fogalmazott sejtelmesen Jamie Winchester.

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 07. 29.
A YouTube továbbra is a legfontosabb, legátfogóbb lehetőségeket nyújtó platform. Most egy olyan funkció került bevezetésre, amellyel a nézők a még nem befutott előadókat segíthetik.
2026. 06. 16.
Egy távoli, vidéki kisvárosban nőtt fel, ott kezdett el a zenével foglalkozni három testvére volt, mindenki intenzíven muzsikált. Édesapja kántorkodott is, játszott a környék templomainak orgonáin, és volt rá példa, hogy egy és ugyanazon szimfonikus
2026. 06. 16.
A Believe a világ egyik legnagyobb zenei terjesztője, a Dalok.hu is az ő segítségével juttatja el a ránk bízott zenéket minden fontosabb platformra. A napokban a cég közre tette a MI-vel kapcsolatos vízióját.
2026. 06. 16.
"Egy időben gyakran küzdöttem alvásparalízissel, és ezt az állapotot szerettem volna zenei formába önteni. A szöveget és az énekdallamot én hoztam, a fiúk pedig tökéletesen elkapták a fonalat, és fokozták tovább a dal feszültségét és hangulatát."
2026. 06. 02.
A platform ezentúl automatikusan felismeri és egyértelmű címkével látja el a fotorealisztikus, mesterséges intelligenciával (MI) generált videókat, még abban az esetben is, ha az alkotó ezt elmulasztotta vagy nem akarta feltüntetni.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink