Végre itt a buli: beindul a Plázs Siófok!

2020. 06. 27.

Bár a nagykoncertek még váratnak magukra, a Plázson tavaly felépült Arénában már hétvégétől beindul az élet. Június 26-án elstartol az idei Metzker Viktória & Friends sorozat, másnap, szombaton pedig Sterbinszky és Mynea szórakoztatja a nagyérdeműt. Egyelőre a bulikban a Plázson is csak limitált számban fogadják a látogatókat, ezért nem árt mihamarabb beszerezni a jegyeket!
 
A nyári Balaton-parti ellazulás epicentrumában, a siófoki Plázson tavaly építették fel, a legendás Palace “utódát”, mely a 29 év után bezárt hely zenei szellemiségét viszi tovább. Az Aréna június 26-án nyitja meg kapuit, egyelőre maximum 500 főt befogadva. Pénteken Metzker Viktória áll a pultba Dj Regannal, s onnantól hétvégente más-más vendéget hív társául zenélni. Szombaton Sterbinszky és Mynea tölti be az estét, az elkövetkező időben pedig az Arénában pörgetik a lemezeket a legjobb haza dj-k - minden műfajban – mint például Daniel Nike, Andrewboy, Andro, Willcox, Purebeat, Rick Sawyer, Bárány Attila és a Never Say Never dj-k, de később itt lesz a TrueSounds és a Bemassive csapata is.
 
A Plázs hófehér homokos partja természetesen napközben is várja a strandolókat: napfürdőzés és csobbanás, az aktívabb vendégeknek strandröplabda, SUP, ping-pong, street workput pálya élő Dj szettekkel aláfestve, este pedig holdfényes, Balaton–parti koktélozás vagy egy romantikus vacsora a kínálat.
 
Részletes információval kapcsolatban keresd a 
www.plazssiofok.hu www.facebook.com/plazssiofok/
oldalakat! 
 

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 07. 29.
A YouTube továbbra is a legfontosabb, legátfogóbb lehetőségeket nyújtó platform. Most egy olyan funkció került bevezetésre, amellyel a nézők a még nem befutott előadókat segíthetik.
2026. 04. 19.
Kobzos Kiss Tamás monumentális vállalkozása, a Tinódi Sebestyén Cronica című művének feldolgozása egy hangzó történelmi univerzum, amelynek kapuján belépve a 16. század egyszer csak jelen idejűvé válik.
2026. 04. 07.
Rejtett csapdák az MI-zenék felhasználási feltételeiben. Miért nem ugyanaz a kereskedelmi licenc és a szerzői jog
2026. 04. 05.
Aktuális e-zenei trendek, iparági sajátosságok: a foglalkozás segít eligazodni a magyar produkcióknak különböző színterek nemzetközi helyzetében és bemutatja, milyen érvényesülési lehetőségek és irányok jellemzik az egyes piacokat.
2026. 04. 04.
Az "imago mundi" első nagylemeze, a "SZÉTHULLIKAVILÁG" nem csupán dalok sorozata: egységes érzelmi és hangulati ív, amelyben a feszültség és az oldás folyamatos mozgásban tartja a hallgatót. A lemezbemutató április 11-én lesz a Központban.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink