Mostantól már csak 500 Ft a mobilvásárlás alsó határa

2008. 11. 03.
 
Az SMS-ben történő vásárlás alsó határa, a mobilszolgáltatókkal közösen megállapodva 1000 Ft-ról 500 Ft-ra csökkent!
Nem kérdés, hogy mobillal vásárolni a legkönnyebb – az mindig nálunk van. Az SMS-ben történő vásárlás alsó határa a mobilszolgáltatókkal közösen megállapodva 1000 Ft-ról 500 Ft-ra csökkent!

Ezentúl nemcsak egy egész albumot, hanem már néhány dalt is le lehet tölteni egy sms küldéssel. A változás örömteli, de természetesen tovább dolgozunk azon, hogy a jövőben már akár egy dalt is meg lehessen vásárolni sms-sel. 
A nemrég bevezetett Abaqoos - amely azok számára lehet kedvelt fizetési mód, akik bankkártyával fizetnének, de nem szívesen adják meg bankkártyájuk számát az internetes tranzakciók során – is előnyére változott. Mostantól ugyanis már nem kell kliens programot letölteni annak használatához, hanem online felületen is jóváhagyhatóak a kezdeményezett tranzakciók. Az online felület bármelyik böngészővel biztonságosan használható.
MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 07. 29.
A YouTube továbbra is a legfontosabb, legátfogóbb lehetőségeket nyújtó platform. Most egy olyan funkció került bevezetésre, amellyel a nézők a még nem befutott előadókat segíthetik.
2026. 03. 09.
Március 31-én 18 + 1 kategóriában adják át a magyar zenei élet legfőbb szakmai elismerését, a Fonogram - Magyar Zenei Díjat.
2026. 02. 26.
Az Anna and the Barbies 2026-ban merőben új zenei irányba fordul: egy letisztultabb, akusztikus világba kalauzolják hallgatóikat.
2026. 02. 26.
A hazai rendezvénypiacon ritka – a popszakmában szinte példa nélküli –, hogy egy teljes egészében magyar, független produkció önerőből lépjen ki a nemzetközi arénaszíntérre.
2026. 02. 25.
A hazai R&B és Soul egyik legkövetkezetesebb hangja egy díjnyertes alkotóval együtt készítette el a legújabb dalát.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink