Mága Jennifer feat. Burai - Bennünk a győztes

2019. 08. 26.

Lélekemelő videóklip készült az idei Budapest Dal győztes szerzeményéhez.

Mága Jennifer és Burai Krisztián közös száma felrobbantotta a színpadot a Thália Színházban, ahol április végén bemutatták az idei legjobb Budapest dalokat. A páros szerzeménye csont nélkül zsebelte be az első díjat, és kétség sem fért hozzá, hogy a remekmű klipért kiabál.

A duó most pedig végre inspiráló videóval rukkolt elő, amely valódi átütő erővel bír. A klipben Hajmási Éva paralimpikon egy napját kísérhetjük figyelemmel, a kerekesszékes Európa-bajnok női vívóval együtt izgulhatunk és örülhetünk.

Nézzétek meg elsők között a nyár legfelemelőbb klipjét!


 

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 04. 20.
"Különleges tehetség kell ahhoz, hogy valaki így tovább tudja vinni a zene ősi, szakrális lélekgyógyító minőségét." Szabó János lemezkritikája.
2026. 02. 07.
A fesztivál fontos eleme a kétnapos szakmai konferencia, amely nemzetközi és hazai szakemberek részvételével vizsgálja a világzene és a kapcsolódó szcénák aktuális kérdéseit, ezért a zenészeknek is ajánljuk.
2026. 01. 26.
Az Angliában élő magyar énekesnő és producer igényes electro-pop lemeze a Dalok.hu-n debütál, még a hivatalos megjelenés előtt. Nagy Edi hét év után először érkezik Magyarországra zenélni, és április 11-én (szombaton) a Szimpla kertben ad koncertet.
2026. 01. 26.
Január 17-én jelent meg Pély Barna legújabb nagy lemeze, mely anyag mintegy összefoglalja Barna 25 éves pályafutását, jónéhány új dallal téve teljessé a zenész páratlan életművét...
2026. 01. 26.
2026 februárjában tölti be századik életévét Kurtág György, aki Ligeti György és Eötvös Péter mellett a legjelentősebb kortárs magyar komponistaként vonult be a zenetörténetbe.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink