Lemming Program nyertesei

2015. 05. 28.

A Programra februárban lehetett jelentkezni, regisztrált is 135 együttes, a bejutottak kaptak egy egész estét a Szimplában, ahol a koncertekről videót készítettek, ezekre szavazott a közönség itt.
A Lemming Program egy zenekarcentrikus folyamat, amiben már az elejétől megéri benne lenni, nem is beszélve a végéről. A program partnerei minden eszközükkel a zenekarok megismertetésén dolgoznak, így a Szimplás koncertek, a Dalok.hu promóció, a Tilos Rádiós interjúk és maguk a díjak is a zenekarok épülését szolgálják. Nincs első és pláne nincs utolsó, a díjakat azok a zenekarok kapják akik a legtöbbet profitálhatnak belőle.

Berlinben, a Badehausban ad majd koncertet az Ethnofil.

A legtöbb online szavazatot a Bánfalvi Eszter Kvartett videója kapta, ők az A38-on is megőrjíthetik majd a közönségüket, akikre szép számmal számíthatunk, hisze a videójukra több mint 1300-an pöccintettek.

Egy nagyon jó kis koncertfilmet kap az Ezer Kolibritől a The Best Bad Trip és az Alma Flamenca

Az Innergarden, a Tilos Maratonon koncertezhet

A Dalok.hu világraszóló promózására számíthat a Hoppál Mihály Band.

A Sickpicnic a Nagymarosi Művésztelep jóvoltából ott tölthet két napot stúdiózással.

A Szimpla Stúdiójában nem csak demót vehet fel, hanem segít az imidzs készítésben is a Pamu zenakarnak, és demót felvehet a Vesta4 is.

A Beatmates felajánlott egy helyet az induló managegrkurzusán, ezen a Feelan' trope képviselője vehet részt.

A Tilos Rádióban kap egy jó kis portréműsort a Medium Soup.

A Szimplakert visszahív egy csomó zenekart, hogy még több ember láthassa őket, ezek:
Alma Flamenca, Babra, Deley, Rokokó Rozé, Folksz.

Az összes jelentkező, köztük persze a nyertesek zenéjét még pár napig megtalálod itt.

 

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 07. 29.
A YouTube továbbra is a legfontosabb, legátfogóbb lehetőségeket nyújtó platform. Most egy olyan funkció került bevezetésre, amellyel a nézők a még nem befutott előadókat segíthetik.
2026. 06. 16.
Egy távoli, vidéki kisvárosban nőtt fel, ott kezdett el a zenével foglalkozni három testvére volt, mindenki intenzíven muzsikált. Édesapja kántorkodott is, játszott a környék templomainak orgonáin, és volt rá példa, hogy egy és ugyanazon szimfonikus
2026. 06. 16.
A Believe a világ egyik legnagyobb zenei terjesztője, a Dalok.hu is az ő segítségével juttatja el a ránk bízott zenéket minden fontosabb platformra. A napokban a cég közre tette a MI-vel kapcsolatos vízióját.
2026. 06. 16.
"Egy időben gyakran küzdöttem alvásparalízissel, és ezt az állapotot szerettem volna zenei formába önteni. A szöveget és az énekdallamot én hoztam, a fiúk pedig tökéletesen elkapták a fonalat, és fokozták tovább a dal feszültségét és hangulatát."
2026. 06. 02.
A platform ezentúl automatikusan felismeri és egyértelmű címkével látja el a fotorealisztikus, mesterséges intelligenciával (MI) generált videókat, még abban az esetben is, ha az alkotó ezt elmulasztotta vagy nem akarta feltüntetni.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink