Koncert a Klubrádióért

2011. 06. 21.

 

A Klubrádió a Magyar Dal Napja programsorozat állandó partnere. Az eltelt két évben  rendszeresen beszámolt a Magyar Dal Napja háza táján zajló eseményekről, kiváló zenei műsoraival felhívta a figyelmet a hazai előadók újdonságaira, és koncerthelyszínként is részt vett a magyar vokális zene ünnepének szervezésében.
 
Most itt az ideje, hogy mi is segítsünk nekik. Kérünk minden zenebarátot, és mindazokat, akik szívesen hallgatják a Klubrádió műsorait, hogy vegyenek részt június 29-én a "Hadd szóljon" koncerten.
 
Remek estét, jó szórakozást kívánunk a magyar dal rajongóinak!
 

 

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 07. 29.
A YouTube továbbra is a legfontosabb, legátfogóbb lehetőségeket nyújtó platform. Most egy olyan funkció került bevezetésre, amellyel a nézők a még nem befutott előadókat segíthetik.
2026. 06. 16.
"Egy időben gyakran küzdöttem alvásparalízissel, és ezt az állapotot szerettem volna zenei formába önteni. A szöveget és az énekdallamot én hoztam, a fiúk pedig tökéletesen elkapták a fonalat, és fokozták tovább a dal feszültségét és hangulatát."
2026. 06. 02.
A platform ezentúl automatikusan felismeri és egyértelmű címkével látja el a fotorealisztikus, mesterséges intelligenciával (MI) generált videókat, még abban az esetben is, ha az alkotó ezt elmulasztotta vagy nem akarta feltüntetni.
2026. 06. 01.
A dal nem akar nagy kijelentéseket tenni, inkább egy érzést ragad meg, annak felismerését, hogy néha csak akkor tudunk továbblépni és fejlődni, ha...
2026. 06. 01.
A Yo City Angels egy kimerevített színes képkocka, egy zenélő képeslap Józsefvárosból mindenkinek, aki szívén viseli ennek a kerületnek a sorsát, akit érdekel, hogy mi történik most velünk, nyolcadik kerületi rapperekkel.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink