Filmzenék után kislemezzel mutatkozik be a Voynich.

2014. 01. 23.
Reklám- és filmzeneszerzői pályafutása mellett végre személyes hangvételű dalaival is bemutatkozik a közönségnek Vojnits Márton. A tehetséges, fiatal énekes – gitáros - dalszerző és zenekara Voynich néven jelentette meg Lost and Found című EP-jét, amelynek dalaihoz a ’90-es évek rock és grunge hangzásából is ihletet merített.
Készülő első nagylemeze négy szerzeményét a Lost and Found című EP-n mutatja be a Voynich. A név és a projekt mögött Vojnits Márton áll, aki évek óta dolgozik gitáros - énekesként itthon és külföldön is, valamint több film és reklám zenéjét komponálta. A tehetséges muzsikus életében mégis csak most, harminc felett érkezett el az idő arra, hogy személyes ihletettségű dalaival mutatkozzon be az igényes könnyűzene kedvelőinek. A Lost and Found című kislemez az őszre várható debütáló albumom előfutára.
MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 02. 09.
Cserepes Károly remix-sorozatának hetedik lemeze, a "The Beginning of the Beginning" felkerült a Transglobal World Music Chart nemzetközi toplista rangos 14. helyére.
2025. 05. 19.
A Fülesbagoly KID elnevezésű, június 15-én zajló eseményre énekes és hangszeres kategóriában jelentkezhetnek általános és középiskolás diákok.
2025. 05. 16.
A csapatokra osztott résztvevőknek music supervisor vendégek briefjei alapján kell megírniuk és rögzíteniük naponta egy-egy dalt. Van lehetőség mindhárom, vagy akár csak egy napra is jelentkezni.
2025. 05. 06.
Április 14.-én jelent meg a Mojo zenekar hetedik, "The best is yet to come" című lemeze. A lemezen 11 szám található, amiből csak egy dal feldolgozás.
2025. 05. 05.
A zenész ugyanolyan ember, és néha focizni is tud. Persze, mondhatjuk, hogy azért fordulnak a foci felé a zenészek, mert arra többen kíváncsiak, de a mi esetünkben az esemény jótékony célú.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink