Brains lemezbemutató koncert pénteken, a Budapest Parkban!!

2015. 04. 23.

A rajongók, az A38 díjnyertes klub hajó és a márciusban debütált m2-Petőfi tv Én vagyok itt c. műsora (amiről még hallhattok nálunk a jövőben is) nézőinek nagy örömére exkluzív meglepetés bulit röffentett össze a Brains csapata a múlt héten. (Persze, hogy ott voltunk!) A Brains és vendég fellépőik is kitettekek magukért: Papp Szabi (Supernem, Mary Popkids) és Mc Zeek a legtöbbek számára váratlanul pottyantak a hajó színpadára, de régi barátokként állva a zenekar tagjaival a rajongók lelkes tömege előtt, a profizmusból eredően ember meg nem mondta volna, hogy a fellépés még Szabit is meglepetésként érte. Totális örömzenélés volt, avagy öröm mc-bajnokság.A Brains bulikon megszokott extázist és a 130-as pulzust az "Adrenalin" is csak fokozta. (...na meg a többi régi es új sláger) Nem túlzott a frontember, Mc Colombo,a közönség azonnali helyeslését kapva, hogy simán mehetne a buli akár hajnal 4-ig is. Ez persze -sajnos- nem következhetett be, bár talán jobb is, hiszen így még nagyobb várakozás tölti el a buliban részt vevőket és még annyira a távolmaradottakat: péntek este a Budapest Parkban folytatódik az őrület!  A hajón, a régi kedvencek mellé ízelítőként bemutatott 4 új szám után, vélhetően az új stúdió anyag egészében végig tombolható lesz a Parkban! Kizárt, hogy csalódás érné az ide ellátogatókat, főleg, hogy a stílus hazai letéteményesei: az Anima Sound System kapta a megtisztelő "vendég fellépő" címet, s tiszteli meg a Brainst és közönségét, valamint a héten a szezont megnyitó Budapest Park, idén is megújított szabadtéri buli helyet. Open air helyhez "open minded" stáb dukál, s az új szezonra kitalált fejlesztéseket mindenkinek érdemes élőben meglesnie. A visszajelzéseket biztos szívesen fogadják a közönségtől, mert jól látható, hogy értük és nekik csinálják a cécót. Már az első tíz napban, egy kis "bikinis" retro indítástól a legpörgősebb elektronikus zenéken át napok alatt a "Blues fenegyerek" és József Attila interpretátor-hobó Földes Laci, ténylegesen "Hobó"-ig juthatunk el, miközben áthajt rajtunk CopyContól az Irie Maffia bandáján át a nem Benelux Bëlga srácokig mindenki,aki csak hirtelen mozdítható és kapható volt a már nem tél, néha már nyárias tavaszi hetekre. És ez bizony már a fesztivál szezon előszele, ne felejtsük el! Folyamatosan mindenről beszámolunk, időben szólunk nektek, amiről csak értesülünk, s összefoglalókra is számíthattok a továbbiakban is. A legjobb viszont, ha élőben találkozunk veletek egyre több  helyen, nem csak dalok.hu rendezvényeinken.

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 04. 20.
"Különleges tehetség kell ahhoz, hogy valaki így tovább tudja vinni a zene ősi, szakrális lélekgyógyító minőségét." Szabó János lemezkritikája.
2025. 11. 01.
Kiss Kamilka, a Kamilka & Pesti Sikk karizmatikus énekesnője nemcsak a színpadon mozog otthonosan, hanem zenepedagógusként is aktív. Az előadó több mint másfél évtizede tanít, és célja, hogy minden diákja önazonos, kreatív művésszé váljon.
2025. 10. 29.
„Önazonos” címmel megjelent az év elején színtérre robbant, groove / thrash / hardcore vonalas BETON zenekar bemutatkozó albuma. A hazai extrém / modern metal szcéna ismert arcait is soraiban tudó banda lemezére 11 tétel került.
2025. 10. 21.
Folytatódik a HOTS - Hungarian Oncoming Tunes zenei műfajokat és azok iparági sajátosságait bemutató workshop-sorozata. A nyolcadik, november 5-i alkalom a popzenei műfajok köré épül.
2025. 10. 21.
A BMC új kiadványát CD-nél jobb minőségben is letöltheted nálunk. Az Ars Nova együttes fennállásának 60. évfordulója alkalmából készített albumra öt, különböző generációkat és kifejezésmódokat képviselő zeneszerző egy-egy darabja került.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink